Gala Move Federation2 Gliwice 2023

7 października 2023 roku w Arenie PRE ZERO w Gliwicach odbyła się Gala Move Federation2. Była to kolejna edycja zawodów piłkarskich, w których wystąpili znani celebryci / celebrytki internetowi oraz sportowcy. W Gali wzięło udział 8 drużyn. Otworzył ją występ Smolastego, jednego z najbardziej popularnych artystów młodego pokolenia.

Boisko do gry było nietypowe – miało kształt owalu o wymiarach 45 m długości x 20 m szerokości, otoczone bandami ledowymi, wyłożone sztuczną trawą. Rozmiar bramek to 4 m szerokości i 2,44 m wysokości.

Main Events Poland było odpowiedzialne za zbudowanie boiska oraz kompleksowo za technikę sceniczną: dźwięk, oświetlenie, multimedia, konstrukcje sceniczne, a także zapewnienie efektów specjalnych – wyrzutnie ognia i iskier.

Na konferencji prasowej, która odbyła się w przeddzień zawodów, miała miejsce prawdziwa uczta dla miłośników futbolowych wyzwań, czyli Skills Challenge. Urządzenia do tej części wydarzenia – dmuchane bramki do „zadań specjalnych”, testy oceniające czas reakcji piłkarzy, dostarczyła, wraz z obsługą specjalistów, nasza firma.

Dodatkową atrakcją dla kibiców przybyłych na wydarzenie do Areny Gliwice, była możliwość spróbowania swoich sił w teqballu. Nasza firma zapewniła do gry stół do teqballa, a animacje dla dzieci i dorosłych poprowadził Bartłomiej Frańczuk, jeden z najlepszych polskich zawodników w tej dyscyplinie.