Oferta i możliwości

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przedstawiamy szeroką ofertę możliwości Main Events Poland – u nas wszystko skupia się wokół sportu i aktywnego stylu życia! Jednocześnie promujemy wartości i zachowania prozdrowotne.

Dzięki różnorodności specjalistycznych kompetencji naszego Zespołu, nie znamy ograniczeń i chętnie podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Nasza firma działa od 1999 roku, od lat ciesząc się zaufaniem i uznaniem indywidualnych oraz instytucjonalnych Klientów nie tylko z branży sportowej.

Organizacja eventów
Konferencje i kongresy
Szkolenia i warsztaty
Turnieje sportowe
Imprezy sportowe dla dzieci
Eventy firmowe
Marketing sportowy
Wydarzenia specjalne

ORGANIZACJA EVENTÓW

Specjalizujemy się w całościowej organizacji eventów sportowych – mamy ponad 20 lat doświadczenia w przygotowywaniu zarówno imprez rangi Igrzysk Europejskich, Mistrzostw Świata, czy Mistrzostw Europy, jak również lokalnych rozgrywek sportowych. Do skorzystania z usług zapraszamy również mniejsze firmy i  korporacje, które mają na celu aktywację marki, integrację i budowanie dobrych relacji z pracownikami lub klientami.

KONFERENCJE I KONGRESY

Uroczyste konferencje i kongresy to jeden z ważnych elementów oferty Main Events Poland. W zależności od okazji, proponujemy najbardziej właściwą lokalizację i realizujemy dokładnie przygotowany plan wydarzenia. Do współpracy merytorycznej zapraszamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie z całego świata.

SZKOLENIA I WARSZTATY

Edukacja specjalistów – trenerów, nauczycieli, edukatorów jest naszym priorytetem. Opracowujemy programy szkoleniowe szyte na miarę i skrupulatnie je realizujemy w oparciu o najnowszą wiedzę i dostęp do najlepszych wykładowców i praktyków w branży sportowej. Forma warsztatowa zajęć wspiera zintegrowanie nabytej wiedzy i utrwalenie umiejętności.

TURNIEJE SPORTOWE I TANECZNE

To obszar, w którym mamy bezcenny know-how i w którym możemy się poszczycić wieloma sukcesami – od organizacji amatorskich turniejów sportowych, po zawody rangi Mistrzostw Polski i Świata (teqball, zapasy, judo) i świata (podnoszenie ciężarów). Poradzimy sobie z każdą dyscypliną sportową, w dowolnej lokalizacji (outdoor, indoor).

WYDARZENIA SPECJALNE

Opracowanie koncepcji i realizacja nietypowych zleceń nie jest dla nas wyzwaniem. W naszym portfolio znajdują się takie realizacje jak: koncerty, festiwale sportowe, uroczyste gale i ceremonie, prezentacje i pokazy (np. MMA, teqball, taekwondo), jak i imprezy typu studniówka, urodziny. Jesteśmy ekspertami w technice scenicznej – zapewnimy oświetlenie, oprawę dźwiękową, muzyczną, nagłośnienie, jak również efekty specjalne różnych wydarzeń. Ambasadorzy naszej marki i inne interesujące postaci, z którymi utrzymujemy dobre relacje, mogą wystąpić w roli gościa specjalnego podczas Twojego eventu.

Tworzymy scenografię do reklam. Wypożyczamy materiały na potrzeby jej przygotowania (np. sztuczna trwa, bramki, boiska mobilne).

EVENTY FIRMOWE

Zorganizujemy zarówno turniej sportowo-rekreacyjny, kompleksową oprawę sceniczną wydarzeń firmowych (nagłośnienie, oświetlenie, ekrany, panele i bandy LED, efekty specjalne), oprawę muzyczną i DJ, jak i oryginalny pokaz artystyczny lub sportowy. Zapewnimy członkom Twojego Zespołu lub klientom unikalne i wyjątkowe wrażenia.

IMPREZY SPORTOWE DLA DZIECI

W naszym portfolio znajdują się zarówno pikniki rodzinne, sportowe dni dziecka, turnieje sportowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty, jak i imprezy integrujące różne środowiska realizowane na zlecenie pomiotów NGO, organizacji biznesowych, jak i samorządów. Tworzymy niezapomniane emocje  – atmosferę radości, zaangażowania, pamiętając o bezpieczeństwie uczestników.

MARKETING SPORTOWY

Wydarzenia organizowane przez Main Events Poland cechuje kompleksowa obsługa i profesjonalna oprawa medialna. Przygotowujemy również oferty sponsoringowe, strategie marketingowe, rebranding i odświeżenie wizerunku dla organizacji sportowych.

ODKRYJ NASZE PROJEKTY!

Sprawdź informacje o najciekawszych wydarzeniach sportowych zrealizowanych przez Main Events Polska!

PORTFOLIO