O firmie

24 LATA NA RYNKU ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH. SZCZYCIMY SIĘ TAKŻE IMPONUJĄCYM PORTFOLIO ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH W OBSZARZE SPORTU

Nasza firma działa od 1999 roku, od lat ciesząc się zaufaniem i uznaniem indywidualnych oraz instytucjonalnych Klientów nie tylko z branży sportowej.

Dajemy gwarancję udanego i perfekcyjnie zorganizowanego pikniku sportowo-rekreacyjnego lub imprezy sportowej – czy jest to lokalny turniej dla dzieci, czy też Mistrzostwa Polski i Świata w dowolnej dyscyplinie sportowej.

Duże liczby i nietypowe zamówienia nie przerażają nas – jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.

SPORT TO PASJA I EMOCJE!

W przygotowanie każdego wydarzenia wkładamy nasze serce i w pełni się angażujemy, aby jego uczestnicy – sportowcy, trenerzy, działacze sportowi oraz kibice, mogli przeżyć niepowtarzalne emocje, jakie może dać tylko sport!

TWORZYMY NIEPOWTARZALNE MOMENTY, KTÓRE ŁĄCZĄ LUDZI!

Naszym celem zawsze jest zapewnienie prestiżowego, spektakularnego, doświadczenia ``szytego na miarę``, które staje się częścią historii sportu lub Twojej organizacji.

PROFESJONALNA ORGANIZACJA WYDARZENIA SPORTOWEGO LUB EDUKACYJNEGO TO KOMPLEKSOWY PROCES, KTÓRY WYMAGA STARANNEGO PLANOWANIA I KOORDYNACJI

Koncepcja

Organizację wydarzenia rozpoczynamy od ustalenia jego celu, rodzaju, formatu, charakteru, rodzaju aktywności, czasu trwania i idealnego miejsca do przeprowadzenia eventu. Następnie opracowujemy koncepcję, zakres prac uwzględniający wszelkie niezbędne elementy. Wspólnie szukamy rozwiązań, które docelowo jak najbardziej uatrakcyjnią dane wydarzenie. Na tym etapie sporządzamy kosztorys i wspólnie ustalamy budżet oraz finansowanie.

img

Planowanie

Znając koncepcję wydarzenia oraz dostępne zasoby i budżet, przystępujemy do wypracowania harmonogramu prac przygotowawczych. Dokładny plan przedstawiamy Zamawiającemu, na bieżąco nanosząc wszelkie uwagi i sugestie. Wypracowane założenia dostosujemy się do przepisów i standardów bezpieczeństwa. Pamiętamy, że w przypadku imprezy sportowej wymagane są zezwolenia i zgodność z przepisami.

img

Promocja

Bez kibiców i sportowców wydarzenie sportowe nie istnieje. Dlatego efektywna komunikacja wydarzenia jest kluczowa. W przypadku każdego projektu jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę medialną i wsparcie promocyjne. Planujemy jego komunikację przed, w trakcie i po zakończeniu. Opracowujemy informacje prasowe, kontaktujemy się z przedstawicielami mediów – w trakcie wydarzeń dbamy o relację zdjęciową i wideo.

img

Realizacja

Zespół naszych specjalistów z różnych dziedzin – techniki scenicznej, oprawy muzycznej, medialnej, brandingu, i in., koordynuje i fachowo realizuje założenia eventu, zwracając uwagę na wszystkie szczegóły.

img

Raportowanie

W zależności od wcześniejszych ustaleń przygotowujemy szczegółowy raport i zestawienie rezultatów. Po wydarzeniu sportowym nie wahamy się poprosić o opinie i komentarze, gdyż wiedza o tym co można poprawić, przyda się wszystkim zaangażowanym stronom do zaplanowania w przyszłości podobnego wydarzenia.

img
POZNAJ NASZ ZESPÓŁ!

Zespół Main Events Polska to profesjonaliści w swoim fachu – gotowi do organizacji kolejnego eventu!

ZESPÓŁ
Custom Font Content