Warsztaty All About Football Warszawa 2023

W dniach: 13-14 października 2023 odbyły się certyfikowane warsztaty piłkarskie dla trenerów prowadzących sekcje dziecięce. Kolejne wydarzenie z cyklu ALL ABOUT FOOTBALL zostało przeprowadzone pod hasłem – Zrozumienie dzieci oraz ich potrzeb fundamentem dobrego rozwoju.

Wykłady oraz zajęcia warsztatowe poprowadzili wybitni angielscy trenerzy:

Paweł Guziejko – przez blisko 7 lat pracował w USA jako trener dzieci w różnych klubach oraz brał udział w olimpijskim programie rozwoju utalentowanych zawodników. Związany z Angielskim Związkiem Piłki Nożnej jako FA Skills Coach oraz FA Tutor.

Mark Vaudin – ma ponad 20 lat doświadczenia w pracy trenerskiej na każdym szczeblu, począwszy od juniorów, po zespoły seniorskie. Trener edukator na kursach szkoleniowych w Angielskim Związku Piłki Nożnej (FA). Aktualnie trener w akademii Norwich City. Menedżer ds. Rozwoju piłki nożnej w East Norfolk w East Norfolk Sixth Form College.

Matt Potter – trener z licencją UEFA A oraz UEFA A Elite Youth, wykładowca na kursach UEFA B oraz UEFA C (FA). Posiada doświadczenie w pracy w Colchester United FC oraz w Angielskim Związku Piłki Nożnej. Obecnie pracuje z dziećmi i młodzieżą w Dubaju.

W dniu 13.10.2023 zajęcia odbyły się na terenie Legii Warszawa, a 14.10.2023 gospodarzem był Klub Piłkarski Huragan Wołomin.

Udział w warsztatach szkoleniowych był bezpłatny – finansowany przez Polska Fundacja Sportu i Kultury.

Partnerami wydarzenia byli:

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie, Legia Warszawa, Huragan Wołomin, Pav Funball Academy, Main Events Poland (główny organizator).